Metoda zdraví a krásy Maderoterapie

Milé budoucí maderoterapistky,

s maderoterapií jsem se seznámila doslova "na vlastní kůži" a byla jsem nadšená z extrémně rychle viditelných výsledků. Od r.2012 jsem pracovala v oblasti estetické medicíny. V tomto oboru jsem se našla, ale po čase jsem chtěla něco více. Chtěla jsem porozumět tělu, jako takovému. Jak je možné, že se snažíme jíst, cvičit a nehubneme? Poprvé jsem se tak dozvěděla o lymfatickém systému. Který když nefunguje jak má, tak se opravdu můžeme snažit jak chceme a výsledky nejsou. Začala jsem se této problematice věnovat a s ní nabalovat další školení a kurzy ke svému zdokonalení. Je to opravdu neskutečná droga po dalších informacích.

  Pak ale na trh přišla MADEROTERAPIE, která právě vyřeší celou škálu problémů, ne jen nadbytečné odstranění vody, ale tělo celkově zbaví i tuku a celulitidy. Právě s pomocí nastartování lymfatického systému se speciálními válečky.

Dala jsem si dohromady veškeré mé dovednosti a zkušenosti. A vytvořila tak nabídku profesionálního osobního zaškolení maderoterapie, tak abych každé z vás předala ty nejcennější informace a praxi k největšímu výsledku, které vedou ke spokojenosti vašich budoucích klientek.

Školení je velmi detailně propracované a jednoduše pro každou z vás pochopitelné. 

Moc mě těší, že Vám  mohu touto cestou pomáhat ke spokojeným klientkám, které se chtějí cítit hezčí a zdravější.

Ke každé klientce mám individuální a osobní přístup, protože zohledňuji potřeby každé z Vás. 

Těším se na vás Renata Vyskočilová 

lektorka Maderoterapie

Certifikovaný kurz Maderoterapie - správná technika je nejdůležitější

Každý kurz terapie dřevem se skládá ze 3 částí - teoretické, praktické a závěrečné zkoušky

PRAXE

V praktické části budete mít příležitost procvičit si na modelu vše, co již bylo vysvětleno v teoretické části. Naučíte se masážní techniku ​​pro každou část těla pod dohledem a cvičíte s každým válečkem, abyste vyvinuli přiměřený tlak a pohyb. Jelikož se jedná o nejdelší a nejdůležitější část tréninku, budete si moci natrénovat natolik, abyste zcela zvládli novou masážní techniku.

Proč Maderoterapie?

100% přírodní, neinvazivní metoda, bez kontraindikací

Správné používání anatomicky navržených dřevěných nástrojů s použitím přiměřeného tlaku zesiluje odbourávání tukové a fibrózní celulitidy, proto jej lze přirozeně eliminovat jinými toxiny. Při laserové nebo ultrazvukové redukci celulitidy nebo liposukci se zaměřujeme pouze na problém, aniž bychom eliminovali jeho příčinu. Pokud jsme jen odstranili tuk, nezměnili jsme nic na naší tělesné funkci. U terapie dřevem je to jiné. Maderoterapie stimuluje krevní oběh a odtok lymfy, zrychluje metabolismus, proto její účinky trvají déle než samotná terapie.

Nabízí rychlé a viditelné výsledky. Terapie dřevem poskytuje rychlé a viditelné výsledky ve formování postavy, ztrátě cm a odstranění celulitidy, což zvyšuje důvěru a nadšení vašich klientů.

Jak Maderoterapie funguje?

Cílem Maderoterapie je eliminovat tuk, který se hromadí v různých částech těla, jako jsou boky, stehna a břicho. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkulaci v ošetřované oblasti a eliminuje zadržování vody. Používá se při tvarování, zpevnění a hubnutí.

Co je lymfatický systém?

Co je lymfatický systém? Oběhový systém v lidském organismu, který zajišťuje odvádění toxinů z těla tj. nespotřebované minerály, proteiny, bakterie a chemické látky přijímané z jídla a ovzduší. Lymfatický systém nemá svou "pumpu", takže funguje pouze na základě svalových stahů. Při nedostatečném pohybu se lymfatický systém zpomalí, tělo se začne zbavovat toxinů mnohem pomaleji a začne zadržovat nadbytečné tekutiny. Lymfatický systém se může zpomalit i nesprávným cvičením a životosprávou, při hormonální nerovnováze. MADEROTERAPIE opět lymfatický systém nastartuje

 

 

Zaujala vás nabídka?