Metoda zdraví a krásy Maderoterapie

Milé budoucí maderoterapistky, jsem lektorkou masérských škol a  individuálních kurzů maderoterapie v ČR i na Slovensku.

Něco málo o mě a mém přístupu k vám :-) 


 

Od r. 2012 jsem pracovala v oblasti estetické medicíny. V tomto oboru jsem se našla, ale po čase jsem chtěla něco více. Chtěla jsem porozumět tělu, jako takovému. Jak je možné, že se snažíme jíst, cvičit a nehubneme? Poprvé jsem se tak dozvěděla o lymfatickém systému. Který, když nefunguje jak má, tak se opravdu můžeme snažit jak chceme a výsledky nejsou. Začala jsem se této problematice věnovat a s ní nabalovat další školení a kurzy ke svému zdokonalení. Je to opravdu neskutečná droga po dalších informacích. 

Pak ale na trh přišla MADEROTERAPIE, která právě vyřeší celou škálu problémů, ne jen nadbytečné odstranění vody (lymfatický detox), ale tělo celkově zbaví tuku i celulitidy. Právě s pomocí nastartování lymfatického systému se speciálními válečky.

Dala jsem si dohromady veškeré mé dovednosti a zkušenosti. A vytvořila tak nabídku profesionálního osobního zaškolení maderoterapie, tak abych každé z vás předala ty nejcennější informace a praxi k největšímu výsledku, které vedou ke spokojenosti vašich budoucích klientek.

Školení je velmi detailně propracované, aby bylo pro každou z vás pochopitelné. Při školeních se opravdu snažím, dát vám maximální informovanost a hlavně porozumění tomu ,,proč právě  maderoterapie funguje,,. Na mé kurzy se opravdu nezapomíná :-)Je to škola hrou - naučíme se, zasmějeme se a odreagujeme (spoustu informací z praxe, aktivace lymfy, postup masáže, rady, typy, triky, fotky, chyby). To vše a mnohem více se dozvíte na školení.

Ve školení máte naprosto kompletně vše, není nic co by jste doplácela nebo přikupovala dále. V ceně máte: sadu maderoterapistických pomůcek, obsáhlá skripta a samozřejmě certifikát k praxi. Nabízím vám hlavně školení přímo k vám domů, či salonu, kde vás OSOBNĚ kompletně zaškolím. A Hádejte dál?...Cena zůstavá stále stejná, jako v masérských školách. Cena se nenavyšuje o dopravu (je mi jedno jestli pojedu 200km nebo 500)cena zůstává opravdu stejná. Začínáme vždy kolem 9hod., kdy přijedu přímo k vám, vy nic nepotřebujete, mám s sebou kompletně vše. Pokud nemáte lehátko, počkejte na mě poradím vám i s tím jaké vybrat :-)

To co zajímá každého z Vás. Kdy končíme ??? Je to dle šikovnosti -počítejte 5-8hodin. Odjíždím až skutečně vím, že jste nadšená a natěšená stejně jako já :-) (a samozřejmě naprosto bez otázek a pochybností).

A vy co mě znáte, tak víte že si vás rozmazluji i po kurzu. Proto sledujte můj Facebook.

Není v tom nějaký háček????? Není! Tohle jsem prostě já, vážím si neskutečně lidí a vím, že kurz maderoterapie patří mezi nejdražší kurzy. Proto chci aby i vy jste byla blíže svému snu a proto má cena zůstane vždy stejná.

Další plus .Vy jako má maderoterapistka mě máte také neustále k dispozici,  reaguji pokaždé tentýž den, kdy jste mi napsali (radím vám, pomáhám a konzultuji,) .

Děkuji Vám celým srdcem, že jste si vybrali právě mě jako lektorku. Největší odměnou jsou pro mě vaše zpětné vazby -výsledků vašich klientu :-) a to že mi dáváte neskutečný pocit radosti z toho jak jste nadšené a spokojené. (stejně jako vaše klientky).

Lektorka Maderoterapie Jitka (Jituška)

S lektorkou Jitkou jsem se seznámila v masérské škole, kde vyučovala Kurzy lymfatických masáží. Měla bych se vám přiznat, že je mi Jituška svou profesí velmi blízká. Když nad tím tak přemýšlím, dochází mi, že jsme se spolu poznali jen díky tomu, že jsme před časem dostali podobný nápad.  A tenhle impuls nás přivedl do stejné učebny, kde místo stolů a židliček byla spousta lehátek…:-) Masérská škola
Je pro mě ukázkovým příkladem člověka, který dokáže stejně jako já, při svých kurzech opravdu zaujmout a pobavit :-) Její školení je opravdu odrazem obrovské informovanosti, humoru a vnitřního klidu. Stejně jako já, dokáže svou radost, optimismus a dobrou náladu přenášet do školení. Díky tomu jsou opravdu naše školení nezapomenutelná a hravá :-)

Proto je lektorka maderoterapie Jitka součástí mých individuálních kurzů Maderoterapie a kurzů Maderoterapie v masérských školách :-)

Můžete se tedy těšit i na lektorku Jitku, kde budete stejně nadšené, jako bych vás školila přímo ,,Já (Renča),,

Lektorka Maderoterapie Jitka  je odrazem mne, jsem totiž velmi náročný člověk, který si zakládá na kvalitě a vysoké informovanosti. Ale také na tom, aby jste si školení užily a to i v pohodlí domova :-).

Budeme se na Vás velmi těšit !

Renča nebo Jituška

Těším se na vás

Renata Vyskočilová
lektorka Maderoterapie 

mobil: 774 226 592

Máte další dotazy? Chcete se o něčem poradit?

Neváhejte nás kontaktovat, vše společně probereme a najdeme společnou cestu.

facebook
instagram
eshop
Dárkové poukazy zde