Školení maderoterapie osobně po celé ČR

Certifikované kurz Maderoterapie - správná technika je nejdůležitější.

Každý kurz terapie dřevem se skládá ze 3 částí - teoretické, praktické a praxe -správná technika, tlak a mnohem více.

Ceny školení jsou poloviční, aby každá z vás mohla dosáhnout svého snu.

V nabídce

+ Kurz Ice MAderotherapy (kovové pomůcky, ice materiál)

 + Kurz Maderoterapie ( klasická válečky+ hladítko lymfy) 

+ Kurz Brazilská maderoterapie  ( dřevěné vakuové zvony +drenážní pomůcky)

+   Kombinovaná maderoterapie ( spojení dvou technik + klasická maderoterapie -válečky,hladítko  + brazilská - dřevěné zvony + kurz Maderoterapie   ) + ZDARMA jako dárek kurz maderoterapie pleti v hodnotě 3900kč (sada pomůcek, certifikát skripta, usb-flahdisk s videem)

+ Maderoterapie pleti

Proč Maderoterapie?

100% přírodní, neinvazivní metoda, bez kontraindikací. Správné používání anatomicky navržených dřevěných nástrojů s použitím přiměřeného tlaku zesiluje odbourávání tukové a fibrózní celulitidy, proto jej lze přirozeně eliminovat jinými toxiny. Při laserové nebo ultrazvukové redukci celulitidy nebo liposukci se zaměřujeme pouze na problém, aniž bychom eliminovali jeho příčinu. Pokud jsme jen odstranili tuk, nezměnili jsme nic na naší tělesné funkci. U terapie dřevem je to jiné. Maderoterapie stimuluje krevní oběh a odtok lymfy, zrychluje metabolismus, proto její účinky trvají déle než samotná terapie. Nabízí rychlé a viditelné výsledky. Terapie dřevem poskytuje rychlé a viditelné výsledky ve formování postavy, ztrátě cm a odstranění celulitidy, což zvyšuje důvěru a nadšení vašich klientů.

Jak Maderoterapie funguje?

Cílem Maderoterapie je eliminovat tuk, který se hromadí v různých částech těla, jako jsou boky, stehna a břicho. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkulaci v ošetřované oblasti a eliminuje zadržování vody. Používá se při tvarování, zpevnění a hubnutí.

Co je lymfatický systém?

Co je lymfatický systém? Oběhový systém v lidském organismu, který zajišťuje odvádění toxinů z těla tj. nespotřebované minerály, proteiny, bakterie a chemické látky přijímané z jídla a ovzduší. Lymfatický systém nemá svou "pumpu", takže funguje pouze na základě svalových stahů. Při nedostatečném pohybu se lymfatický systém zpomalí, tělo se začne zbavovat toxinů mnohem pomaleji a začne zadržovat nadbytečné tekutiny.

Lymfatický systém se může zpomalit i nesprávným cvičením a životosprávou, při hormonální nerovnováze. MADEROTERAPIE opět lymfatický systém nastartuje.

Praxe

V praktické části budete mít příležitost procvičit si na modelu vše, co již bylo vysvětleno v teoretické části. Naučíte se masážní techniku ​​pro každou část těla pod dohledem a cvičíte s každým válečkem, abyste vyvinuli přiměřený tlak a pohyb. Jelikož se jedná o nejdelší a nejdůležitější část tréninku, budete si moci natrénovat natolik, abyste zcela zvládli novou masážní techniku.

MADEROTERAPIE TĚLA
12.900,- Kč - 590€
12.900,- Kč - 590€
osobní zaškolení po celé ČR i na Slovensku

V ceně kurzu je kompletně vše. Sada válečků, odborná skripta, certifikát, osobní zaškolení.

Chci se objednat

Kurz je rozdělen do 3 částí, aby jste co nejlépe pochopili maderoterapii, naučíme se nastartovat lymfatický systém,prodejni filozofii maderoterapie, samotnou praxi maderoterapie, kontraindikace, karta klienta. 

Maderoterapie je jedinečná, nejúčinnější a hlavně neinvazivní metoda v boji proti celulitidě. Představuje nesrovnatelně lepší alternativu a výsledky oproti klasickým anticelulitidním masážím a procedurám u každého klienta a speciální u lidí, kteří bojují s nějakou disproporcí těla. Maderoterapie vznikla před více než sto lety v Kolumbii. Její název pochází ze španělského slova Madero , které v překladu znamená dřevo a terapie , což znamená léčení. Čili léčení dřevem. Jde tedy o metodu, která se provádí čistě přírodními anatomicky tvarovanými dřevěnými válečky s různými typy výstupků. Známe přibližně 20 druhů válečků, přičemž 3 jsou základní a zbytek je doplněk na masírování různých partií těla. Na Maderoterapii mohou docházet ženy i muži všech věkových kategorií mající za cíl zhubnout, tvarovat postavu nebo se chtějí se zbavit celulitidy.

Maderoterapie zaškolení i u vás doma nebo v salónu zakončené certifikátem k provozování maderoterapie.

KURZ TRVÁ 6-8 HODIN

Certifikovaný kurz obsahuje tři části výuky:

 1. Lymfatický systém (lymfatická drenáž k nastartování proudění lymfy)
 2. Celulitida a její stupně
 3. Maderoterapie její účinky a praxe

(karta klienta, informovaný souhlas)

Dále získáte:

 • Profesionální sadu válečku pro Maderoterapii
 • Teoretickou a praktickou část 4-6 hodin i více dle potřeby klienta
 • Zaškolení osobně i u vás doma
 • Zakončeno certifikátem
MADEROTERAPIE PLETI I ONLINE
AKCE 3.900,-Kč - 150€
AKCE 3.900,-Kč - 150€
nyní můžeš objednat i ONLINE KURZ viz.níže

V ceně kurzu je kompletně vše. Sada válečků, odborná skripta, certifikát, osobní zaškolení.

Chci se objednat

Maderoterapie obličeje - lymfatická lifitingová masáž je 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku. Tajemství je ve speciálně navržených dřevěných prvcích pro maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvarují obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka. Pro dosažení nejlepších výsledků je lepší maderoterapii obličeje opakovat alespoň 6x.

Maderoterapie zaškolení i u vás doma nebo v salónu zakončené certifikátem.

Online kurz Maderoterapie pleti  AKCE 3.900,-Kč

Zakoupením kurzu získáte kompletně vše

 • Video kurz na flash disku - naučí vás správné lymfatické liftingové masáži
 • Tištěná skripta -kompletní informace k Maderoterapii pleti
 • Sada válečků Maderotherapy face
 • Certifikát k praxi Maderoterapie s vaším jménem
 • kontakt na lektora - kdykoli k dispozici - v případě jakýchkoli dotazů
 • Zasíláme obratem na Vaši adresu
ŠKOLENÍ BRAZILSKÁ MADEROTERAPIE
12.900,- Kč - 690€
12.900,- Kč - 690€
osobní zaškolení po celé ČR i na Slovensku - přímo i u vás doma, bez navýšení ceny o dopravu,7 pomůcek

V ceně je osobní kurz 6-8 hodin, teoretická a praktická část, odborná skripta, certifikát k praxi maderoterapie, masážní 5ks vakuové zvony + 1ks drenážní pomucka + olej, karty klienta, reklamní podklady pro rozjetí klientely pro maderoterapii.

Chci se objednat
KOMBINOVANA MADEROTERAPIE TĚLA
22.900,- Kč - 1.190€
22.900,- Kč - 1.190€
V ceně kurzu 7ks válečků, hladítko lymfy, 5ks baněk od každé velikosti + kurz Maderoterapie pleti ZDARMA vč. pomůcek) celkem 15 pomůcek

V ceně kurzu sada válečků, hladítko lymfy, 5ks baněk od každé velikosti + drenážní pomůcka.Tento kurz je kombinací obou metod maderoterapie - klasická (válečky) + brazilská (dřevěné baňky) + ZDARMA kurz Madero pleti vč.pomůcek

Chci se objednat

Brazilská Maderoterapie 7 pomůcek
,,Mé kurzy jsou školou hrou – odreagujete se ,zasmějete se a opravdu na tento kurz nezapomenete. Vždy jako lektora mě máte neustále k dispozici
Brazilská maderoterapie (brazilský lifting zadku) je ošetření  na tvarování těla (zpevnění, hubnutí, liftingový účinek, push-up). Jak již název napovídá, jedná se o terapii, která zahrnuje aplikaci dřevěných nástrojů (v tomto případě dřevěných baněk) různých velikostí, speciálně navržených tak, aby se přizpůsobily různým částem těla.
Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při maderoterapii, aby se v těle nadále nezadržovaly špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání . Díky brazilské Maderoterapii můžeme dosáhnout efektu kulatého a pevného zadečku a úzkého pasu a vytvarování postavy spojené s hubnutím a zpevněním kůže a podkoží.

Ošetření Brazilské  Maderoterapie je navrženo tak, aby fungovalo na principu vysokého a nízkého tlaku pomocí vakua. Toto ošetření je kombinací podtlakové a lymfodrenážní terapie dřevěných zvonů; proto působí na mnohem hlubší úrovni.

Brazilská maderoterapie je snadný a účinný způsob tvarování těla bez poškození pokožky nebo tkáně. Každý dřevěný kalíšek má specifické použití pro určitou oblast těla. Dřevěné nástroje pomáhají snižovat celulitidu a zároveň posilují tělo, zejména na stehnech a v oblasti zad. Proto je toto ošetření také známé jako nechirurgický brazilský lifting zadku.  

Každé sezení trvá asi 45–60 minut a od prvního sezení můžete vidět změny, i když pro uspokojivé výsledky doporučujeme celý cyklus 5-10 sezení. Počet potřebných cyklů/bloků ošetření bude záviset na klientovi. 

Sada nástrojů pro ošetření brazilskou maderoterapií se skládá z pěti speciálně navržených dřevěných kalíšků různých velikostí, které vytvářejí podtlak na pokožce.

Výhody brazilské maderoterapie:

1. Odbourávání tukových buněk –odstranění kritických partií
2. Konturování těla alias brazilské zvedání   -push up –zpevnění partií
3. Rychlejší a zlepšená lymfatická drenáž.
Tento proces také aktivuje lymfatický drenážní systém v našem těle. Lymfatický systém je zodpovědný za přesun veškeré zadržované vody a posílení funkce lymfatických uzlin. Tyto uzlinky jsou v první linii, pokud jde o boj proti virům, bakteriím a toxinům. Vyčištěním těchto uzlinek posilujeme náš imunitní systém a detoxikujeme naše těla, zlepšujeme naše celkové zdraví.  

4. Zlepšená cirkulace 
Brazilská maderoterapie začíná suchým kartáčováním těla s cílem připravit pokožku a svaly na ošetření. Poté terapeut aplikuje esenciální oleje s vlastnostmi a po masáži dřevěnými doplňky zahájí masáž rukou. Tento proces zahřeje svaly zlepšením krevního oběhu, mikrocirkulace a přípravou těla na aplikaci dřevěných nástrojů. 

5. Zlepšené zdraví fascií
Vakuum umožňuje natažení pojivové tkáně – fascie a činí ji pružnější, elastickou, čímž umožňuje uvolňování zachycených toxinů, větší hydrataci a pružnost. Díky tomu jsou naše svaly méně náchylné na zranění, zlepšuje se naše pohyblivost a pomáhá zvládat chronickou bolest. 

6. Okamžitý výsledek
Lymfatický systém pomocí podtlaku absorbuje větší množství lymfy, až o 20 větší množství, čímž je dosaženo účinné detoxikace organismu a okamžitého výsledku – výrazného úbytku centimetrů. 


Naučíte se:
1.Aktivaci lymfatického systému pro brazilskou maderoterapii
2.Ruční drenáž 
3. Vysoká informovanost  – rady,typy,triky,postupy,nastavení služby,ceny a mnohem více
4. Praxi – konečně i někdo namasíruje vás,tak si to užijte naplno

V cene kurzu dostanete:
- skripta
- 5ks drevených zvonov + 1ks drenážní pomůcka
(Tieto zvony vytvárajú podtlak, ktoré ľahko stimulujú lymfu, dochádza k urýchleniu látkovej výmeny, odvádzania prebytočnej vody, odpadových látok a toxínov z tela).
-  Platný Certifikát k praxi brazilské maderoterapie

+ NEkončící komunikace s lektorem, kdykoli, cokoli,  pomáháme vám všem i ve vašich začátcích :-)
 

Kombinovaná Maderoterapie

Tak jako u Klasické i Brazilské je tento kurz opět „škola hrou „ – odreagujete se ,zasmějete se a opravdu na tento kurz nezapomenete „ I po ukončení kurzu jsme s vámi v kontaktu. Můžete se tedy na nás kdykoliv obrátit s dotazy i po skončení kurzu.
 

Kombinovaná Maderoterapie  je spojení klasické Maderoterapie s brazilskou Maderoterapii. Jak již název napovídá, jedná se o terapii  s kombinací dřevěných válečků a dřevěných zvonů - různých velikostí a tvaru, navržených tak aby se přizpůsobily různým částem těla.
Velmi důležité při klasické,brazilské i kombinované Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém , aby se v těle nadále nezadržovaly špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání . Každé sezení trvá asi 60 minut a od prvního sezení můžete vidět změny, i když pro uspokojivé výsledky doporučujeme celý cyklus 5-10 sezení. Počet potřebných cyklů/bloků ošetření bude záviset na klientovi. 

Výhody Kombinované Maderoterapie :

1. Odbourávání tukových buněk (CELULITIDA) – odstranění kritických partii
2. Konturování těla – zpevnění partii – push up zadečku - brazilský zadeček
3. Rychlejší a zlepšená lymfatická drenáž a mnohem dalších výsledků, které se dozvíte na kurzu

Naučíte se:
1. Aktivaci lymfatického systému pro kombinovanou Maderoterapii
2. Ruční drenáž 
3. Vysoká informovanost  – rady, typy, triky, postupy, nastavení služby, ceny a mnohem více
4. Praxi – konečně i někdo namasíruje vás, tak si to užijte naplno

V ceně kurzu dostanete:
-  skripta
-  sadu dřevěných zvonů + sadu válečků a hladítko lymfy 
-  Platný Certifikát k praxi kombinované maderoterapie + NEkončící komunikace s lektorem, kdykoli, cokoli,  pomáháme vám všem i ve vašich začátcích :-)

 

ICE MADEROTERAPIE + speciální kovové pomůcky + ice materiál
12.900,- Kč - 690€
12.900,- Kč - 690€
Osobní zaškolení po celé ČR i na Slovensku.

V ceně kurzu kompletně vše. Sada speciálních kovových pomůcek Ice therapy včetně Ice materiálu, odborná skripta, certifikát.

Chci se objednat
KOMBINOVANÁ MADEROTERAPIE 4 METODY 2-denní kurz
39.900,-Kč - 1.800€
39.900,-Kč - 1.800€
Klasická + Brazilská + IceMadero + Madero pleti

V ceně kurzu kompletně vše - 4 sady pomůcek. Ke každému kurzu odborná skripta, materiál, certifikát.

Chci se objednat

Kurz Ice Madero therapy

Ice Madero therapy využívá při ošetřeních – sadu speciálních kovových pomůcek ( a zmrzlého
jílu(směs bylin,esenciálních olejů) Ice madero je neinvazivní způsob pro tvarování těla,redukce tuku a
odstranění celulitidy. Toto jednoduché ošetření aktivuje přirozené procesy v těle, metabolizuje tuky a
přeměňuje je na energii, tzv. TERMOGENEZE. Ke štěpení tukových buněk využívá chlad ze. Terapie
tvarováním těla pomocí ledu.

Výhody:
- Redukce celulitidy
- Odstranění kritických partií (boky,břícho,pas)
- Zpevňuje a napíná pokožku
- Aktivuje lymfatický systém a zrychluje metabolismus

Ice Body Sculpting Therapy, stejně jako ostatní procedury kryolipolýzy, je spolehlivou a bezpečnou
alternativou k procedurám, jako je liposukce, bez vedlejších účinků. Jedná se o jednu z
nejoblíbenějších neinvazivních metod.
Výsledkem je, že již po jednom ošetření se klientům podařilo viditelně zmírnit celulitidu a dosáhnout
kompletní detoxikace organismu a napjaté pokožky.

Jak vypadá Ice Madero ošetření?
Jíl se na tělo nanáší ve zmrzlém stav u. Jíl je bohatou směsí bylin a esenciálních olejů, aby omladila a zjemnila pokožku. Prvních pár minut pocítíte velmi chladný pocit. To umožní přirozené zahájení
termogeneze. Jíl je aplikován v opakujícím se účinném postupu, který umožňuje tvarování a zeštíhlení postavy. Ledový tělový jíl se aplikuje na požadované oblasti těla, aby podpořil zeštíhlení, redukci celulitidy a tonizaci pokožky. Tato inovativní mražená organická hlína prokazatelně přináší výsledky které jsou vidět okamžitě.

Více se dozvíte na kurzu a přímo na vlastní kůži i zažijete kouzlo ICE Therapy Madero.

 

Kombinovaná Maderoterapie 4 METODY 2-denní kurz
Klasická + Brazilská + IceMadero + Madero pleti

Tak jako u Klasické i Brazilské je tento kurz opět „škola hrou" – odreagujete se, zasmějete se a opravdu na tento kurz nezapomenete

I po ukončení kurzu jsme s vámi v kontaktu. Můžete se tedy na nás kdykoliv obrátit s dotazy i po skončení kurzu.

Kombinovaná Maderoterapie je spojení klasické Maderoterapie, Brazilské Maderoterapie, Ice maderoterapie.

Jak již název napovídá, jedná se o terapii s kombinací dřevěných válečků a dřevěných zvonů, ice kovových pomůcek - různých velikostí a tvaru, navržených tak aby se přizpůsobily různým částem těla.
Velmi důležité při klasické, brazilské, icemadero je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém, aby se v těle nadále nezadržovaly špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání.

Každé sezení trvá asi 60 minut a od prvního sezení můžete vidět změny, i když pro uspokojivé výsledky doporučujeme celý cyklus 5-10 sezení.
Počet potřebných cyklů/bloků ošetření bude záviset na klientovi.

Výhody Kombinované Maderoterapie :
1. Odbourávání tukových buněk (CELULITIDA) – odstranění kritických partii
2. Konturování těla – zpevnění partii – push up zadečku - brazilský zadeček
3. Rychlejší a zlepšená lymfatická drenáž a mnohem víc dalších výsledků, které se dozvíte na kurzu


Naučíte se:
1. Aktivaci lymfatického systému pro kombinovanou Maderoterapii
2. Ruční drenáž
3. Vysoká informovanost – rady, typy, triky, postupy, nastavení služby, ceny a mnohem více
4. Praxi – konečně i někdo namasíruje vás, tak si to užijte naplno

V ceně kurzu dostanete:
- skripta
- sadu dřevěných zvonů + sadu válečků a hladítko lymfy, sadu madero pomůcek na pleť, sadu Icetherapy včetně ice materiálu
- Platné Certifikáty 4ks k praxi kombinované maderoterapie + NEkončící komunikace s lektorem, kdykoli, cokoli, pomáháme vám všem i ve vašich začátcích :-)

 

KURZ LYMFOMODELACE
29.900,- Kč
29.900,- Kč

2 – denní Kurz – celé tělo –břicho, nohy, zadeček, záda, paže

Chci se objednat

Lymfomodelace zlepšuje krevní oběh, uvolňuje tělo a bojuje proti lokalizovanému tuku. Mnoho klientů uvádí po masáži štíhlejší pas a úbytek na váze (1 návštěva = -1kg)

Po masáži se váš oběhový systém může rychle zbavit přebytečné tekutiny a také toxického nahromadění. Výsledky jsou vidět ihned po první návštěvě.

 Ošetření zahrnuje vyplavení toxinů a přebytečné tekutiny z těla jejich vyvedením do lymfatických uzlin pomocí jemné masáže, což má za následek mnoho zdravotních výhod spolu s efektem vizuálního tvarování. Tento proces může být použit k posílení lymfatického systému vašeho klienta, odstranění stagnujících toxinů a odpadu, aby se cítili zdravě a svěže.

Benefity:

 • Produkce nové lymfy, která posílí imunitní systém
 • Odstranění odpadních látek
 • úbytek na váze i cm v ošetřované oblasti
 • Odvodnění těla (odstranění otoků)
 • Pocit lehkosti
 • Zpevnění kůže.
 • zvýraznění kontur těla
 • zpevnění kůže, která je ochablá
 • Madla lásky, spodní bříško
 • Zlepšení celulitidy.
 • Odstranění plynatosti a potíží se zácpou.
 • Zlepšení akné
 • Zvednutí sebevědomí.
 • Odstranění bolesti nohou
 • Zlepšení hormonální nerovnováhy.

Výhody osobního zaškolení

 1. Máte mě jako lektora plně pro sebe.
 2. Kurz Maderoterapie je podřízen vašim potřebám, stydlivý student může zahodit ostych a extrovert se naopak může naplno rozpovídat.
 3. Sami si zvolíte čas a místo.Kurz trvá 4-8 hodin.
 4. Tempo a intenzita výuky je přizpůsobena Vám.
 5. Kurz je tak 100% plně věnovaný Vám.
 6. A to vše za akční cenu - osobní zaškolení maderoterapie těla po celé ČR za 12..900,- Kč bez navýšení o dopravu, maderoterapie obličeje 3.500,- Kč.
 7. V ceně je osobní kurz, teoretická a praktická část, odborné skripta, certifikát k praxi maderoterapie, masážní válce, karty klienta, reklamní podklady, naprosto vše, aby jste to mohla rozjet klidně hned.
 8. Jsem opravdový profesionál, který se věnuje estetice tváře a těla již od roku 2012,svou práci s lidmi miluju.

Přeji Vám krásný den a těším se na každou z VÁS - Renata 

Máte další dotazy? Chcete se o něčem poradit?

Neváhejte nás kontaktovat, vše společně probereme a najdeme společnou cestu.

facebook
instagram
eshop
Dárkové poukazy zde