Školení maderoterapie osobně po celé ČR

Certifikovaný kurz Maderoterapie - správná technika je nejdůležitější.

Každý kurz terapie dřevem se skládá ze 3 částí - teoretické, praktické a praxe -správná technika, tlak a mnohem více.

Ceny školení jsou poloviční, aby každá z vás mohla dosáhnout svého snu.


 

Proč Maderoterapie?

100% přírodní, neinvazivní metoda, bez kontraindikací. Správné používání anatomicky navržených dřevěných nástrojů s použitím přiměřeného tlaku zesiluje odbourávání tukové a fibrózní celulitidy, proto jej lze přirozeně eliminovat jinými toxiny. Při laserové nebo ultrazvukové redukci celulitidy nebo liposukci se zaměřujeme pouze na problém, aniž bychom eliminovali jeho příčinu. Pokud jsme jen odstranili tuk, nezměnili jsme nic na naší tělesné funkci. U terapie dřevem je to jiné. Maderoterapie stimuluje krevní oběh a odtok lymfy, zrychluje metabolismus, proto její účinky trvají déle než samotná terapie. Nabízí rychlé a viditelné výsledky. Terapie dřevem poskytuje rychlé a viditelné výsledky ve formování postavy, ztrátě cm a odstranění celulitidy, což zvyšuje důvěru a nadšení vašich klientů.

Jak Maderoterapie funguje?

Cílem Maderoterapie je eliminovat tuk, který se hromadí v různých částech těla, jako jsou boky, stehna a břicho. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkulaci v ošetřované oblasti a eliminuje zadržování vody. Používá se při tvarování, zpevnění a hubnutí.

Co je lymfatický systém?

Co je lymfatický systém? Oběhový systém v lidském organismu, který zajišťuje odvádění toxinů z těla tj. nespotřebované minerály, proteiny, bakterie a chemické látky přijímané z jídla a ovzduší. Lymfatický systém nemá svou "pumpu", takže funguje pouze na základě svalových stahů. Při nedostatečném pohybu se lymfatický systém zpomalí, tělo se začne zbavovat toxinů mnohem pomaleji a začne zadržovat nadbytečné tekutiny.

Lymfatický systém se může zpomalit i nesprávným cvičením a životosprávou, při hormonální nerovnováze. MADEROTERAPIE opět lymfatický systém nastartuje.

Praxe

V praktické části budete mít příležitost procvičit si na modelu vše, co již bylo vysvětleno v teoretické části. Naučíte se masážní techniku ​​pro každou část těla pod dohledem a cvičíte s každým válečkem, abyste vyvinuli přiměřený tlak a pohyb. Jelikož se jedná o nejdelší a nejdůležitější část tréninku, budete si moci natrénovat natolik, abyste zcela zvládli novou masážní techniku.

MADEROTERAPIE TĚLA
12.900,- Kč - 590€
12.900,- Kč - 590€
osobní zaškolení po celé ČR i na Slovensku

V ceně kurzu je kompletně vše. Sada válečků, odborná skripta, certifikát, osobní zaškolení.

Chci se objednat

Kurz je rozdělen do 3 částí, aby jste co nejlépe pochopili maderoterapii, naučíme se nastartovat lymfatický systém,prodejni filozofii maderoterapie, samotnou praxi maderoterapie, kontraindikace, karta klienta. 

Maderoterapie je jedinečná, nejúčinnější a hlavně neinvazivní metoda v boji proti celulitidě. Představuje nesrovnatelně lepší alternativu a výsledky oproti klasickým anticelulitidním masážím a procedurám u každého klienta a speciální u lidí, kteří bojují s nějakou disproporcí těla. Maderoterapie vznikla před více než sto lety v Kolumbii. Její název pochází ze španělského slova Madero , které v překladu znamená dřevo a terapie , což znamená léčení. Čili léčení dřevem. Jde tedy o metodu, která se provádí čistě přírodními anatomicky tvarovanými dřevěnými válečky s různými typy výstupků. Známe přibližně 20 druhů válečků, přičemž 3 jsou základní a zbytek je doplněk na masírování různých partií těla. Na Maderoterapii mohou docházet ženy i muži všech věkových kategorií mající za cíl zhubnout, tvarovat postavu nebo se chtějí se zbavit celulitidy.

Maderoterapie zaškolení i u vás doma nebo v salónu zakončené certifikátem k provozování maderoterapie.

KURZ TRVÁ 6-8 HODIN

Certifikovaný kurz obsahuje tři části výuky:

 1. Lymfatický systém (lymfatická drenáž k nastartování proudění lymfy)
 2. Celulitida a její stupně
 3. Maderoterapie její účinky a praxe

(karta klienta, informovaný souhlas)

Dále získáte:

 • Profesionální sadu válečku pro Maderoterapii
 • Teoretickou a praktickou část 4-6 hodin i více dle potřeby klienta
 • Zaškolení osobně i u vás doma
 • Zakončeno certifikátem
MADEROTERAPIE PLETI I ONLINE
AKCE 3.900,-Kč - 150€
AKCE 3.900,-Kč - 150€
nyní můžeš objednat i ONLINE KURZ viz.níže

V ceně kurzu je kompletně vše. Sada válečků, odborná skripta, certifikát, osobní zaškolení.

Chci se objednat

Maderoterapie obličeje - lymfatická lifitingová masáž je 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku. Tajemství je ve speciálně navržených dřevěných prvcích pro maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvarují obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka. Pro dosažení nejlepších výsledků je lepší maderoterapii obličeje opakovat alespoň 6x.

Maderoterapie zaškolení i u vás doma nebo v salónu zakončené certifikátem.

Online kurz Maderoterapie pleti  AKCE 3.900,-Kč

Zakoupením kurzu získáte kompletně vše

 • Video kurz na flash disku - naučí vás správné lymfatické liftingové masáži
 • Tištěná skripta -kompletní informace k Maderoterapii pleti
 • Sada válečků Maderotherapy face
 • Certifikát k praxi Maderoterapie s vaším jménem
 • kontakt na lektora - kdykoli k dispozici - v případě jakýchkoli dotazů
 • Zasíláme obratem na Vaši adresu
OBJEDNAT
generováno systémem „Paymium

Výhody osobního zaškolení

 1. Máte mě jako lektora plně pro sebe.
 2. Kurz Maderoterapie je podřízen vašim potřebám, stydlivý student může zahodit ostych a extrovert se naopak může naplno rozpovídat.
 3. Sami si zvolíte čas a místo.Kurz trvá 4-8 hodin.
 4. Tempo a intenzita výuky je přizpůsobena Vám.
 5. Kurz je tak 100% plně věnovaný Vám.
 6. A to vše za akční cenu - osobní zaškolení maderoterapie těla po celé ČR za 12..900,- Kč bez navýšení o dopravu, maderoterapie obličeje 3.500,- Kč.
 7. V ceně je osobní kurz, teoretická a praktická část, odborné skripta, certifikát k praxi maderoterapie, masážní válce, karty klienta, reklamní podklady, naprosto vše, aby jste to mohla rozjet klidně hned.
 8. Jsem opravdový profesionál, který se věnuje estetice tváře a těla již od roku 2012,svou práci s lidmi miluju.

Přeji Vám krásný den a těším se na každou z VÁS - Renata 

Máte další dotazy? Chcete se o něčem poradit?

Neváhejte nás kontaktovat, vše společně probereme a najdeme společnou cestu.

facebook
instagram
eshop
Dárkové poukazy zde