Renata Vyskočilová - lektor masérských škol 

Certifikované  kurzy osobně i skupinově po celé ČR i na Slovensku

U vás doma, nebo v salónu bez navýšení ceny !!! 


Profesionální zaškolení

Kurzy zakončené certifikátem

Školení Maderoterapie osobně u vás doma, nebo v salónu

Termín si určujete sami

Odborný a milý personál

Kladné hodnocení 100%


NOVINKA KURZ LYMFOMODELING 29.900,-Kč -2 denní kurz osobně u vás doma

  Individuální kurzy přímo u vás doma, Skupinky a Masérské školy

Klasická maderoterapie, Brazillská, Ice Therapy, Kombinovaná, Madero pleti 

Skupinové jednodenní kurzy Klasická madero(max 4osoby)  - 12.900,-Kč

23.7 a 12.8 Kroměříž   

24.7 a 13.8 Plzeň 

25.7 a 14.8 PRAHA

26.7 a 16.8 České Budějovice 

 27.7 a 17.8 Hradec Králové

 29.7 a 7.8 BRNO

11.6, 24.6 OLOMOUC

10.6, 16.6 , 28.6 OSTRAVA 

Rezervuj na tel. 774 226 592 nebo maderotherapy@seznam.cz napiš do předmětu Skupina

MADEROTERAPIE TĚLA - 12.900,- Kč / 690€

Osobní zaškolení po celé ČR i na Slovensku. V ceně kurzu je kompletně vše. Sada válečků, odborná skripta, certifikát

Chci více informací
BRAZILSKÁ MADEROTERAPIE TĚLA 12.900,- Kč

Osobně  i u vás doma po celé ČR i Sk. Masážní vakuové zvony + drenážní pomůcka, odborná skripta, certifikát

Chci více informací
KOMBINOVANA MADEROTERAPIE  22.900,-Kč

Klasická, Brazilská + Kurz Madero pleti ZDARMA. Osobně i u vás doma po celé ČR i SK v ceně kurzu sada válečky na tělo,válečky na pleť , hladítko lymfy, 5 baněk od každé velikosti,skripta, certifikáty

Chci více informací
MADEROTERAPIE PLETI - 3.900,-Kč / 150€

V ceně kurzu je kompletně vše. Sada válečků, odborná skripta, certifikát, osobní zaškolení. Nyní můžeš objednat ONLINE KURZ MADEROTERAPIE PLETI

Objednat ONLINE kurz
KOMBINOVANÁ MADEROTERAPIE 4 METODY 2-denní kurz 39.900,-Kč / 1.800€

Klasická + Brazilská + IceMadero + Madero pleti. 4 sady  pomůcek. Ke každému kurzu , skripta, certifikát.

Chci více informací
KURZ ICE MADERO THERAPY + speciální kovové pomůcky a ice materiál - 12.900,-Kč / 690€

V ceně kurzu je kompletně vše. Sada speciálních kovových pomůcek Ice therapy 3ks, Ice materiálu pro 12 ošetření, odborná skripta, certifikát.

Chci více informací
KURZ LYMFOMODELACE 29.900,-Kč

2 – denní Kurz – celé tělo –břicho, nohy, zadeček, záda, paže

Chci více informací

Mé školení si užijete, je to škola hrou :-), na 1.místě je úsměv a vstřícnost. Zasmějeme se, odreagujeme se a hned si potykáme :-). Prostě si uděláme krásný den. Naše komunikace nekončí ani po zaškolení, vždy jsem Vám k dispozici

Osobní a individuální přístup a vaše nadšení je pro mě na prvním místě, komunikujeme spolu stále i po kurzu. Stále jsem tu pro vás. Vaše zpětné vazby jsou pro mě největší odměnou. Moje Maderoterapistky jsou odrazem mé praxe a dávám do nich vše, aby každá klientka byla nadšená a zdravější.

Děkuji lektorka Renča  - těším se na každou z Vás !!!

KURZ MADEROTERAPIE TĚLA 

,,správná maderoterapie nemá bolet,, 

Maderoterapie je proticelulitidní a hubnoucí terapie založená na použití anatomicky navržených pomůcek ze dřeva, které dělají terapii 100% přírodní. Nesrovnatelně nejlepší alternativa hubnutí a odstranění celulitidy pro každeho klienta, který bojuje nějakou disproporcí těla. Maderoterapie vznikla před více než sto lety v Kolumbii. Její název pochází ze španělského slova Madero , které v překladu znamená dřevo a terapie , což znamená léčení. Čili léčení dřevem.

Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při Maderoterapii, aby se v těle nadále nezadržovali špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání díky zavodnění.

Certifikované kurzy Maderoterapie, jsou tedy dle mého názoru velmi důležité absolvovat osobně, online kurz vás nenaučí správnému tlaku masáže a rozlymfovaní, které právě vede k nejlepším výsledkům Maderoterapie.

Chyby Maderoterapie z praxe:

správná maderoterapie nebolí

 • masáž musí trvat od 40 minut výše - NE MÉNĚ, 90 minut je až moc, už se dostává do svalů a tělo regeneruje
 • nemusíte ani používat oleje nebo pouze stačí malé množství (válečky mají jemnou glazuru-nikdy klientku nedřou), po oleji ani skořicovém nezhubnete více, jde jen o prohřátí, ale nemá vliv na výsledek, nebo použijte obyčejný kokosový olej, mandlový (můžete použít jakýkoli zpevňující krém jako rituál na konci maderoterapie .-)

Myslete na to, že Maderoterapie je přírodní, řeší proč to tak je. Proto se v první fázi zaměřuje na aktivaci lymfy, aby tělo dále nezadržovalo nadbytečnou vodu. Díky které pak i tělo nechce hubnout. Lymfa je odpadní systém těla (naše kanalizace) a je velmi důležíté ji aktivovat před masáží.

KURZ MADEROTERAPIE OBLIČEJE

Maderoterapie obličeje je 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku. Tajemství je ve 4 speciálně navržených dřevěných prvcích pro Maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvarují obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka. Pro dosažení nejlepších výsledku je lepší maderoterapii obličeje opakovat alespoň 6x. obličeje.

Jak Maderoterapie obličeje funguje?

Svaly na obličeji fungují přesně stejně jako svaly na těle. Čím pravidelněji cvičíme nebo masírujeme, tím je naše svalstvo okysličenejší a prokrvenější. Maderoterapie obličeje a dekoltu je využívána nejčastěji pro její rychlý a dočasně efektivní facelifting (ideálně při různých akcích, plesech), při pravidelných masážích dokonce viditelně zpomaluje stárnutí pleti ale zejména ochabnutí svalů obličeje. Školení zahrnuje sadu maderopomůcek, osobní zaškolení, skripta, certifikát k provozování služby.

KURZ LYMFOMODELACE

Co je to Lymfomodelace?
(Lymfatická konturovací - modelovací masáž)

Je to speciální ruční masáž, která může poskytnout několik výhod, jako je snížení nadměrného zadržování tekutin a zvýraznění křivek těla (konturování těla). Nabízí také bezpečnou a účinnou možnost pro klienty s celulitidou. Jedná se o náročnější techniku masáže.

Jaký je rozdíl mezi manuální lymfatickou masáží a lymfomodelací?

Zatímco klasická manuální lymfodrenážní masáž je zaměřena pouze na jemné tlakové pohyby, lymfomodeling zahrnuje lehké i intenzivní tlakové pohyby, které jsou určeny pro tvarování postavy, tak aby každý pacient po ošetření dosáhl idealizovaného vzhledu.

Lymfomodelace zlepšuje krevní oběh, uvolňuje tělo a bojuje proti lokalizovanému tuku. Mnoho klientů uvádí po masáži štíhlejší pas a úbytek na váze (1 návštěva = -1kg)

Po masáži se váš oběhový systém může rychle zbavit přebytečné tekutiny a také toxického nahromadění. Výsledky jsou vidět ihned po první návštěvě.

 Ošetření zahrnuje vyplavení toxinů a přebytečné tekutiny z těla jejich vyvedením do lymfatických uzlin pomocí jemné masáže, což má za následek mnoho zdravotních výhod spolu s efektem vizuálního tvarování. Tento proces může být použit k posílení lymfatického systému vašeho klienta, odstranění stagnujících toxinů a odpadu, aby se cítili zdravě a svěže.

Benefity Lymfomodelace:

 • Produkce nové lymfy, která posílí imunitní systém
 • Odstranění odpadních látek
 • úbytek na váze i cm v ošetřované oblasti
 • Odvodnění těla (odstranění otoků)
 • Pocit lehkosti
 • Zpevnění kůže.
 • zvýraznění kontur těla
 • zpevnění kůže, která je ochablá
 • Madla lásky, spodní bříško
 • Zlepšení celulitidy.
 • Odstranění plynatosti a potíží se zácpou.
 • Zlepšení akné
 • Zvednutí sebevědomí.
 • Odstranění bolesti nohou
 • Zlepšení hormonální nerovnováhy.

Tato procedura pro klienta vychází finančně od 2.000,- Kč až 3200,- Kč.

Počet návštěv je individuální dle spokojenosti klienta 1-3-5.


Reference

Máte další dotazy? Chcete se o něčem poradit?

Neváhejte nás kontaktovat, vše společně probereme a najdeme společnou cestu.

facebook
instagram
eshop
Dárkové poukazy zde